Zjistěte Kompatibilitu Znamení Zodiac

[SPOILER] Je vítězem sezóny 2 'Zumbo's Just Desserts' od Netflix

Zábava

Zdroj: Netflix

Fanoušci představení mají rádi Velká britská výstava pečení a Netflix Nailed It může vyplnit mezeru mezi sezónami sledováním návykové australské reality série Zumbo's Just Dezerty . Série Netflix kombinovala tradiční pekařské výzvy s jedinečnými zvraty a soutěž byla natočena na scéně, která vypadala, jako by patřila do továrny na čokoládu Willy Wonky.

Přehlídka, kterou pořádají pekař Adriano Zumbo a britský hostitel Rachel Khoo, odvádí lidi s běžnými zaměstnáními a dává jim šanci na titul a cenu 100 000 $. Aby zvítězili, musí si pekaři nejprve udělat dobře během hlavní výzvy, tzv. Sweet Sensations. Dolní dva pak soutěží v Zumbo testu, během kterého dostávají jejich dezerty skóre z 20. Pekař s nejnižším skóre jde domů.

Sezóna 2 byla spuštěna na Netflixu 10. ledna a sezóna měla ještě více zvratů a obratů než první.

Zdroj: Instagram

Po startu s 10 soutěžícími získali pouze dva vstupy na finále se svými Zlatými vstupenkami. Kdo vyhrává Zumbo's Just Dezerty Série 2?

Zjistěte, komu jediná osoba, Rachel Khoo, neřekla, že je čas opustit továrnu na dezert.

Kdo je ve finále sezóny 2 Zumbo's Just Dezerts? SPOILERS!

V druhé sezóně série reality byly sázky vysoké. První výzva vyžadovala, aby pekaři přidali do dezertu překvapivý prvek, a oheň, foukaný cukr a čokoládové boxy byly jen několika způsoby, jak to konkurenti dosáhli. Od té doby se věci jen komplikovaly.

Z původních 10 konkurentů se 45letý administrativní pracovník Kimberley jako první vydal domů. Následovala ji Pearly, 29letá letuška, perfekcionistka Megan. Mamin chlapec Zak byl další v sekacím bloku a po něm byl 35letý odborník na popový dort a máma Kristie. Vůdce herní skupiny Rachel se umístil na pátém místě a Kylie byla po ní vyloučena. Jeff, konkurenční táta, právě minul finále tím, že se umístil na třetím místě.

V 10. a závěrečné epizodě sezóny 2 zůstali pouze dva závodníci: Simon a Catherine.

Catherine byla od začátku přední běžec. Ve věku pouhých 19 let již rodák z Nového Jižního Walesu dosáhl mnoho . Kromě pekařství v minulosti vyhrála národní tituly pro plavání a v současné době hraje na housle, barvy a navštěvuje vysokou školu. Byla také nejmladší osobou, která se na výstavě objevila dříve.

'Rád dosahuji věcí,' řekla Catherine ve svém úvodním představení. Mohli jsme to říct.

V malém volném čase Catherine řekla, že si ráda připravuje dezerty, a tak se na show zastavila.

Ve finále chtěla Catherine péct předměty inspirované Jižní Koreou, odkud pochází její rodina.

Simon je naproti tomu 35letý concreter a otec tří dcer. Také se brzy dokázal být technickým pekařem a během soutěže zůstal stabilní.

Na rozdíl od první sezóny, finále začalo Zumbo testem, který byl 'Největší hity' z minulých výtvorů Zumbo. Pekaři byli pověřeni vytvořením čokoládového stolu s lahví „vůně Zumbo's sign“ nahoře.

V případě, že to nestačilo výzvou, v polovině cesty se vyloučení konkurenti vrátili, aby sledovali Catherine a Simon. Pak se objevily i jejich rodiny.

Aniž by věděli o skóre prvního kola, byli finální pekaři posláni na závěrečný úkol. Simon vytvořil černý perlový design, zatímco Catherine šla se třemi rubínovými kroužky.

O tři hodiny později byl vítěz korunován.

Kdo vyhraje sezónu „Zumbo's Just Dezerts“?

Po dokončení posledního úkolu se Catherine a Simon naučili skóre z jejich Zumbo testu. Catherine získala 14 z 20, zatímco Simon získala 16. Pro skóre Sweet Sensations Simon dostal 16 z 20. Aby vyhrála, potřebovala Catherine získat 9 a 10, ale nikdo nikdy nedostal 10 na výstavě předtím.

Poté, co získala od samotného Zumba 9, dala Katherine Zhoo Catherine 10, které potřebovala, čímž se stala vítězem sezóny 2.

Zobrazit tento příspěvek na Instagramu

A vítěz Zumbo #JustDessertsAU je .... KATERÁN !! Gratulujeme k vítězství dezertů !!

Příspěvek sdílený uživatelem Zumbo's Just Dezerty (@justdessertsau) 5. prosince 2019 v 3:00 ráno PST

'Můj život se změní,' řekla Catherine o získání ceny.

Zumbo's Just Dezerty Sezóna 2 je nyní k dispozici pro streamování na Netflix.